• Zestawy Prezentowe dla Firm

Szanowni Państwo,

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych zestawów prezentowych dla pracowników. Znajdą w niej Państwo herbaciane zestawy prezentowe dla firm. Zaczynając od zestawu basic, a kończąc na grawerowanych drewnianych szkatułkach Prestige. Dodatkowa personalizacja sprawi, że upominek będzie podarunkiem, jedynym w swoim rodzaju.

Dobierając rodzaje herbat, możemy stworzyć taki prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdego, niezależnie czy pracownika czy kontahenata.


Nasze produkty znajdują zainteresowanie ze strony klientów z każdej branży ze względu na ich uniwersalność, a jednocześnie możliwość pełnej personalizacji, indywidualnie dla każdego odbiorcy. Daje to olbrzymie możliwości docierania do Klientów bez względu na segment rynkowy i rodzaj prowadzonej działalności.


Do zaoferowania mamy kilka różnych wariantów Zestawów Prezentowych, które dodatkowo mogą być dostosowane i negocjowane indywidualnie z każdym potencjalnym partnerem.

 

Zestaw Basic:


Pudełko kartonowe z okienkiem o rozmiarze 245 X 190 X 60 mm. Do Pudełka pakujemy 3 herbaty w dużych opakowaniach ( ok. 100 g herbaty w zależności od rodzaju). W środku udekorowane sizalem. Pudełko ozdobione jest wstążeczką.

 

Zestaw prezentowy Basic


Zestaw drewniany Classic


Zestaw Drewniany Classic to wyjątkowe, eleganckie, drewniane opakowanie króre nadaje unikalny charakter każdej okazji i pozostaje na długo w pamięci obdarowanej osoby.
Drewniane pudełka wykonane są przy użyciu drewna sosnowego oraz malowane są w 100% naturalnie bez uzycia chemicznych barwników.
Do Pudełka pakujemy 3 herbaty w dużych opakowaniach ( ok. 100 g herbaty w zależności od rodzaju). W środku udekorowane sizalem.

baner4.jpg

 

Zestaw Drewniany Prestige

Wysokiej jakości drewniane pudłko wykonane ręcznie z drewna olchowego oraz sklejki, lakierowane w kolorze brązowym. Pudełko posiada wygodny klips do zamykania. Pudełko w rozmiarze

  • długość 250 mm
  • szerokość 230 mm
  • wysokość 90 mm

 

zestaw prezentowy prestige


*możliwy grawer.
** na indywidualne zamówienie istnieje możliwość zamówienia większego pudełka
Do Pudełka pakujemy 3 herbaty w dużych opakowaniach ( ok. 100 g herbaty w zależności od rodzaju). W środku udekorowane sizalem.
W celu usprawnienia realizacji zamówienia, indywidualne zapytania powyżej 10 szt. zestawów prezentowych prosimy serdecznie kierować bezpośrednio na mail marilla.sklep@gmail.com lub telefonicznie na numer 570 577 033 (sieć Play)